Всі роботи з дослідження Місяця будуть проводитися в автоматичному режимі, – пише China Daily, посилаючись на надану високопоставленим чиновником КНР інформацію. Програми дослідження Місяця, що включають в себе висадку місяцеходів і дослідні роботи на наявної в планах китайської місячної бази, теж будуть проходити без безпосередньої участі людей.

Згідно з наявними у чиновника даними, майбутня китайська місячна база буде повністю автоматизована, що дозволить проводити дослідження Місяця без ризику для будь-чиєї життя. І якщо місячні місії за участю людей все-таки плануються, то явно не в найближчим часом.

«Створивши роботизовані місячні станції, Китай отримає можливість проводити масштабніші і глибокі дослідження», – поділився планами неназваний чиновник, який був присутній на 7-й Міжнародній конференції з інновацій в області космічної техніки, що проходила в Шанхаї.

Уже в наступному році Китай має намір посадити на зворотний бік Місяця дослідницький зонд «Чан’е-4», слідом за яким відправиться апарат «Чан’е-5», завдання якого – паркан місячного грунту і подальша доставка його на Землю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here