Лідари забезпечують безпілотні автомобілі тривимірним зором, завдяки якому машини можуть самостійно орієнтуватися на дорогах. Одним з лідерів виробництва лидаров протягом більше десятка років залишається компанія Velodyne, що випускає все нові і нові пристрої, що перевершують старі за багатьма параметрами. Новітня розробка компанії – 128-канальний лідар-датчик, з найвищою роздільною здатністю і найбільшим діапазоном роботи.

Завдяки 128 лазерів, встановленим в корпус новинки, автомобілі з автопілотом зможуть бачити в набагато більш високою роздільною здатністю. Крім того, новинка сканує місцевість від трьох до десяти разів швидше за попередні лидаров, що обов’язково стане в нагоді новим і «порозумнішали» машинам з автопілотом – їм точно знадобиться більш якісне «зір». Розробники відзначають, що, хоча їх пристрої забезпечують системам машинного зору хороший огляд, використовувати такі лідари краще в комплекті з камерами, радарами та GPS.

Компоненти нових лидаров почнуть виробляти на початку 2018 року, до середини року збираються налагодити повноцінне виробництво, а в кінці 2018 року пристрої почнуть поставляти ключовим клієнтам.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here