Німецький автомобільний концерн Volkswagen представив автономний мікроавтобус на електроприводі з автопілотом. У 2018 року VW планує запустити в Німеччині власний сервіс перевезення пасажирів MOIA, для якого і був розроблений шестимісний міні-автобус з функцією автопілота.

Усередині салону є Wi-Fi, LED-підсвітка розетки для заряду гаджетів і м’які крісла, які дозволяють пасажирам відчувати себе як вдома. Дізнатися про час прибуття, зайняти місце і оплатити поїздку люди зможуть за допомогою спеціального додатку для смартфонів.

До 2025 року в Volkswagen планують випустити близько мільйона таких безпілотних міні-фургонів для американського і європейського ринків, дивлячись на те, що головна мета MOIA – налагодити виробництво безпілотних вузькоспеціалізованих автомобілів для доріг цього користування вже найближчим часом, автопілот в перших фургонів не виставляється головним гідністю, він просто є. Тоді як набагато більше уваги розробники приділяють технічним специфікаціям транспортного засобу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here