Кількість компаній, які виробляють електромобілі, безперервно зростає, як і кількість цих самих автомобілів. Але є серед маси проектів і вельми оригінальні. Наприклад, не так давно компанія China Hi-Tech Group продемонструвала громадськості концепт міського електрокара REDS. Що цікаво, самі розробники позиціонують REDS ще і в якості пересувного робочого місця.

Варто зауважити, що за дизайн електромобіля відповідав американець Крістофер Едвард Бенгл, який відомий тим, що працював в якості шеф-дизайнера BMW Group в період з 1992 по 2007 рік. У 2009 році Крістофер заснував компанію Chris Bangle Associates, яка займається, як неважко здогадатися, розробками в галузі дизайну. З 2014 року China Hi-Tech Group вирішила проводити електрокари під брендом Redspace, за дизайн яких і буде відповідати колишній шеф-дизайнер BMW. Перший прототип отримав назву Revolutionary Electric Dream Space (REDS).

Рама автомобіля виконана з легкого алюмінію, а всю поверхню даху займає сонячна батарея. При цьому гніздо для зарядки теж є, і знаходиться воно на носі автомобіля. Потужності встановлених на REDS компонентів досить для того, щоб він розігнався до 50 кілометрів на годину.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here