Пошуковий гігант Google продовжує працювати над повним переходом на відновлювану енергію. Нещодавно корпорація підписала контракти з трьома новими вітровими станціями, одна з яких розташована в Південній Дакоті, друга в Айові, а ще одна в Оклахомі. Таким чином, сумарна потужність споживаної Google чистої електроенергії досягла 3 ГВт.

Інвестиції Google в чисту і поновлювану енергетику досягли 3,5 мільярдів доларів, зробивши пошуковий гігант найбільшим корпоративним клієнтом, хто цікавиться цим видом послуг. Корпорація продовжить збільшувати частку споживаної відновлюваної енергетики, так як з часом ціна на «чисте» електрику падає, а обсяги, споживаної Google електроенергією ростуть.

Сонячна ферма на 114 МВт в 2010 році підписала договір з Google, ставши першою компанією, яка надала Google поновлюване електрику. З тих пір ціни на сонячну і вітряну енергію знизилися на 60-70 відсотків, тому є велика ймовірність, що Google вже дуже скоро повністю перейде на відновлювальну енергетику. Раніше планувалося це зробити ще в кінці 2016 року, але, мабуть, поки ще залишилися об’єкти, підключені до старих електростанцій.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here