Куди тільки не засовували голосового помічника Alexa! Здавалося б, на кавоварках і інших пристроях все і закінчиться, але немає. Тепер йому знайшли нове застосування – зовсім скоро він буде «сидіти» в смарт-окулярах від стартапу Let Glass. Розробники обіцяють перетворити звичайні окуляри в розумний гаджет, за допомогою якого можна керувати смартфоном, різними домашніми пристроями, наприклад пилососом або холодильником, а також дзвонити і включати або вимикати музику.

Дуже важлива перевага цих окулярів полягає в тому, що в першу чергу це дійсно окуляри, які допоможуть людям, чиє зір далеко від стовідсоткового, бачити краще. А вже вся ця розумна начинка з Alexa на чолі – це як би так, приємне додаток.

Управляти окулярами можна не тільки за допомогою голосу – тут є можливість налаштувати і тактильний інтерфейс, що особливо важливо для деяких людей, які не люблять тріпатися зі всякими ботами-асистентами. Якщо клієнт живе в країні, де є підтримка сервісів Amazon, то йому пощастить подвійно, адже за допомогою окулярів він зможе дізнатися новини, робити замовлення через Інтернет, управляти домашніми приладами і виконувати ще цілу купу всяких потрібних дій.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here